Завідувач

Кругляк Олена Дмитрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук
Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі
Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі

Поділитися новиною:

Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі

27 квітня 2017 року цікаво і змістовно пройшов інтерактивний семінар

На базі Глушківського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) «Берізка» Глушківської сільської ради, організований інформаційно-методичним центром відділу освіти Куп’янської районної державної адміністрації для керівників, вихователів-фахівців, вихователів-новаторів ДНЗ та НВК Куп’янського району,  які працюють над проблемою «Створення моделі дошкільної медіа-освіти».

Тема семінару продиктована часом, адже сьогодні є актуальним і конче  необхідним вирішення питання медіа-інформаційної грамотності учасників освітнього простору ДНЗ.

Завідувачем Глушківського ДНЗ «Берізка» Кругляк О.Д. було наголошено на змісті та завданні реалізації Концепції медіаосвіти в Україні, акцентовано  увагу на основних медіа-ризиках дітей дошкільного віку і сімейній медіа-культурі. Досвідом перших кроків своєї роботи з формування медіа-інфомаційної грамотності дошкільників поділилися педагоги Куп’янського ДНЗ № 12 ( Центру розвитку дитини) Куп’янської міської ради.

Про використання мультфільмів  у логопедичній роботі з дітьми  у дошкільних закладах  розповіла вчитель- логопед Курилівської ЗОШ І-ІІ ступенів Зудова Л.В.. З етапами створення пластилінового мультфільму «Красується Земленька у вінку» поділилася завідувач Грушівського ДНЗ (ясла-садка) «Вишенька» Черткова І.В.

Вихователь Глушківського ДНЗ «Берізка» провела інтегроване заняття з дітьми старшої групи «Аукціон професій» з використанням планшетів та телевізора.

Учасники семінару мали змогу закріпити отриману інформацію під час проведених інтерактивних вправ, дійшли до висновку щодо активізації просвітницької роботи серед батьків своїх вихованців з формування позитивної думки про необхідність упровадження дошкільної медіа-освіти як підготовки дитини до ефективної взаємодії зі світом сучасних медіа.

Проведений семінар сприяв поповненню знань педагогів про зміст дошкільної медіа-освіти та інтегрування і поширення інформаційно-комунікативних технологій в освітній простір дошкільних закладів.

 

Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі Альбом: Медіа-освіта як напрям освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі
Web-адреса: dnzberizka.kupyansk.info/news/id/11057 | Переглядів: 186Дата публікації: 09:56 28.04.2017