Завідувач

Кругляк Олена Дмитрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук
Свято в старшій групі « У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні»
Свято в старшій групі 
« У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні»

Поділитися новиною:

Свято в старшій групі « У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні»

06 березня 2017 року вихованці старшої різновікової групи «Капітошка» вітали мам, бабусь, сестричок, вихователів та подружок із Міжнародним жіночим днем 8 Березня

Для найрідніших людей звучали виразні вірші, чудові пісні ( «Пісня про маму», «Одна земля одна надія», «У меня есть бабушка»), виконувались запальні таночки ( «Морячки», «На лісній галявині», «Танок з ляльками»).

Діти показали свою спритність у грі-естафеті «Покупки для святкового столу», матусі почути безліч лагідних слів в свою адресу під час гри «Скажи ласкаве слово про матусю». Татусі та дідусі показали свою спритність під час змагання з мамами та бабусями у грі «Вдягни ляльку».

Хлопчики привітали подружок-дівчаток поробками з паперу у вигляді букетів квітів. Нікого не залишили байдужими чудові панно з весняних квітів виготовлені руками малят для своїх матусь.


Особлива подяка за участь у святі нашим «кореспондентам» - учням Глушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Альбом: Свято в старшій групі « У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні» Альбом: Свято в старшій групі « У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні» Альбом: Свято в старшій групі « У нас в гостях кореспонденти з телепередачі « Справи сімейні»
Web-адреса: dnzberizka.kupyansk.info/news/id/11088 | Переглядів: 103Дата публікації: 20:36 06.03.2017