Завідувач

Кругляк Олена Дмитрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук
Міжпланетне новорічне шоу
Міжпланетне новорічне шоу

Поділитися новиною:

Міжпланетне новорічне шоу

23 грудня 2016 року діти старшої різновікової групи Глушківського ДНЗ «Берізка» відправилися у космічну подорож разом із Матінкою - Зимою, щоб взяти участь у Міжпланетному Новорічному шоу, яке організували Дід Мороз та Снігуронька

 На своєму шляху вони зустріли безліч казкових героїв: Звіздаря із Зірочками, Принца та Дюймовочку, Аладіна і Східних Красунь, Дітей-африканців, Інопланетних дітей,  Космічну Королеву із Чарівником та Космічними Піратами.

   Вихованці декламували вірші про красу зимових перетворень у природі, виконували таночки ( «Танок Східних Красунь та Аладіна», «Ми космічні діти», «Танок африканських дітей із санчатами», «Танок Космічних Піратів», «Танок Зірочок»), співали пісень («Сніг-сніжок», «Новый год»),  грали в зимові ігри ( «Естафета зі сніжною купою та клюшкою», «Знайди пару», «Хто спритніший»).

   Діти Землі перемогли у Міжпланетному Космічному шоу злу Космічну Королеву. та її Піратів. На згадку про участь, Дід Мороз подарував дітям смачні призи – пакунки із цукерками. Емоції переповнювали  і учасників,  і глядачів шоу! Хлопчик - Новий Рік  привітав усіх присутніх з Новорічними святами.

Альбом: Міжпланетне новорічне шоу Альбом: Міжпланетне новорічне шоу Альбом: Міжпланетне новорічне шоу
Web-адреса: dnzberizka.kupyansk.info/news/id/11089 | Переглядів: 73Дата публікації: 20:45 23.12.2016