Завідувач

Кругляк Олена Дмитрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Наші випускники
Пошук
В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!
В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!

Поділитися новиною:

В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!

Ми так довго чекали цього моменту і ось, нарешті, відкривається довгоочікувана третя група у нашому садочку. Це перша група серед дошкільних закладів Куп'янського району, яка не лише збільшує мережу закладу, а забезпечує право дітей з особливими освітніми потребами на дошкільну освіту

       Колектив та батьківська громада садочка безмежно вдячні  за підтримку дошкільної ланки освіти, за можливість участі у міжнародних,  всеукраїнських, регіональних проектах розвитку   соціально-економічної сфери закладів освіти, їх модернізацію та оновлення змісту Президенту України,  голові Харківської обласної адміністрації   Світличній    Юлії Олександрівні, Міжнародному дитячому фонду ООН ( ЮНІСЕФ), голові Куп'янської районної адміністрації Ситнику Миколі Миколайовичу, голові Куп'янської районної ради Ківшарю Геннадію Володимировичу, головам сільських рад, нашим міценатам СТОВ «Мрія» на чолі з Головком А.М. та  його заступником Головко Г.С..

Ми зробимо все від нас залежне, щоб наші діти  зростали щасливими, здоровими, розумними на радість всім нам,  в ім'я  майбутнього нашої   рідної України!

 

Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються! Альбом: В день Святого Миколая заповітні мрії збуваються!
Web-адреса: dnzberizka.kupyansk.info/news/id/11889 | Переглядів: 181Дата публікації: 13:20 20.12.2017